Konsultacje behawioralne

Pomagam w rozwiązaniu problemów z psami i poprawieniu relacji między psami i ich opiekunami.  

Problemy, którymi się zajmuję są bardzo różnorodne - agresja psów wobec ludzi i wobec innych psów, uporczywe szczekanie, ciągnięcie na smyczy, nieprzychodzenie na przywołanie, sikanie w domu, problemy separacyjne, bronienie miski lub zabawek i wiele innych.
Pracuję z psami nadpobudliwymi, lękowymi i agresywnymi. Prowadzę też treningi pomagające w przystosowaniu psów do codziennego, szczęśliwego życia w mieście.

Dojeżdżam do psów w Warszawie i okolicach.
 

EN

 

Jak wygląda wizyta? Czego się można spodziewać?

Pierwsze spotkanie trwa około dwóch godzin. Spotykamy się tam gdzie mieszka pies, ponieważ muszę zobaczyć problemy i zachowania psa w jego naturalnym środowisku. W trakcie spotkania przeprowadzam wywiad na temat psa i najczęściej idziemy na wspólny spacer. Staram się ustalić przyczyny problemów, a potem znajduję ćwiczenia i działania, które w przypadku tego konkretnego psa będą najbardziej pomocne. Na koniec ustalam z opiekunami psa plan pracy i potrzebnych zmian, które w najważniejszych punktach dostajecie od razu na piśmie. Po spotkaniu przesyłam mailem dokładny opis zalecanych działań i ćwiczeń.

Co dalej?

Bardzo często przygotowany plan ćwiczeń i zalecenia wystarczają opiekunom do samodzielnej pracy i rozwiązania problemów.

O ile jest taka potrzeba, umawiamy się na kolejne spotkanie lub na kilka spotkań i wyznaczamy cele do osiągnięcia do najbliższego spotkania.


Koszt

Koszt pierwszego spotkania - 200zl

Koszt kolejnych spotkań - 150zł


Jeśli jesteś wolontariuszem w schronisku, zapytaj o zniżkę!
Koszty dotyczą terenu Warszawy, poza Warszawą doliczam opłatę za dojazd.


 

Przed spotkaniem bardzo proszę o wypełnienie krótkiego formularza na temat psa. Usprawni to nasze spotkanie :)