O mnie

EN

Nazywam się Agnieszka Grynkiewicz, jestem trenerem psów i behawiorystką.

Z wykształcenia jestem psychologiem (UW). Przez dwadzieścia lat prowadziłam firmę doradztwa strategicznego (Stratosfera), a przez ostatnie dziesięć lat prowadziłam również treningi capoeiry (Zimba).
Od zawsze mieszkałam z psami i sądziłam, że wiele o nich wiem. Tak było do czasu, kiedy zyskałam moją mentorkę i nauczycielkę - suczkę o imieniu Hauva - wtedy zaczęła się moja prawdziwa przygoda z psami.

W przeciwieństwie do poprzednich psów, którymi się opiekowałam, Hauva, będąc w okresie szczenięcym dzikim psem sprawiła, że musiałam się bardzo dużo nauczyć. Rozpoczęłam poszukiwania wiedzy w internecie, konsultacje z behawiorystami, kolejne kursy, szkolenia i seminaria. Z czasem zaczęłam doradzać znajomym opiekunom psów, a oni z kolei polecali mnie innym osobom - tak zaczęłam pracować z psami i ich opiekunami.


Obecnie, prowadząc konsultacje behawioralne i treningi na terenie Warszawy i okolic. Na stałe współpracuję z Fundacją Azylu pod Psim Aniołem, oraz programem Adopciaki.

 
 

CERTYFIKATY


OPINIE

Agnieszka już podczas pierwszego spotkania zmieniła nasze nastawienie do "problemowego" psa, i to się okazało połową sukcesu. Zero dogmatyzmu, super praktyczne rady, a przede wszystkim poczucie, że praca z psem nie musi być jakimś zawziętym musztrowaniem. Ogromne dzięki!
Paweł Tomanek
Troszkę się już obracam w tym psim światku i jedno mogę Wam obiecać - nikt Was nie nauczy tak kochać swojego psa, jak Aga.
Olga Szymska
Najlepsza trenerka!
Robert Rembelski
Altana zachwycona psim treningiem Agnieszki. Polecamy!
Bianka Filonowicz
Dogfulness prowadzi Agnieszka, cudowna osoba z ogromnym sercem, cierpliwością do wszelkich istot, dużą wiedzą i wyczuciem.
Barbara Żach

Charyzmatyczny nauczyciel i doskonały znawca psiej psychologii. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Wprowadza atmosferę spokoju i doskonale potrafi przekazać wskazówki dotyczące pracy nad problematycznym psem. Widać w każdym ruchu i geście, że doskonale wie jak komunikować się z psami. Już po kilku minutach moja wystraszona SUNIA podeszła do Agnieszki, a po chwili dała się pogłaskać. Nie wystraszyła jej- jak to bywało w przypadku innych "pseudo zoopsychologów". Bardzo pozytywne wrażenie i na pewno będę polecać dalej. Gdyby takich szkoleniowców z powołania było więcej...psy i ich właściciele byliby szczęśliwsi.

Urszula Tomczuk
Bardzo serdecznie polecam konsultacje i trening z p. Agnieszką, która wkłada mnóstwo serca w pomoc psom i dzieli się wiedzą. Za sprawą jej wskazówek nasza strachliwa suczka, która bała się innych psów po tygodniu szaleje w parku i sama podbiega do psiaków, by się zaprzyjaźnić. Czas i zaangażowanie poświęcone psu zaowocowały coraz większą pewnością siebie.
Dziękujemy!

Helka Kędra
 
Serdecznie polecam szkolenia i pomoc behawioralną Pani Agnieszki - jest świetna!
Kasia Kwiatkowska
Agnieszka jest wyjątkowo empatyczną i inteligentną osobą. Gorąco polecam!
Emil Woźniak
Bardzo pomogła mojemu kundlowi, dzięki Aga!
Maja Mosakowska
Życzliwa i uśmiechnięta cierpliwość trenerska Agnieszki była dla mnie nieocenionym wsparciem (...)
Patrycja Romaniuk
Dzięki Fundacji ZŁap Dom nawiązałyśmy kontakt z Panią Agnieszką Grynkiewicz z Dogfulness. Przejechała sporo kilometrów, żeby nam pomóc. To profesjonalistka w każdym calu. Bardzo szybko nawiązała kontakt z naszą podopieczną. Pokazała nam jak z nią pracować, żeby odnieść sukces. I wiecie co? Udało się. Leyla już po jednym dniu treningu z Pana Agnieszką zaczęła i do nas podchodzić, stała się bardziej śmiała. Dostałam też całe mnóstwo wskazówek i porad na temat pracy z Leylą. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc. 
Małgorzata Rodak
Od osób, u których była - gdzie mieszkają nasze psy (domy stałe i Dt) słyszę same superlatywy.
Wszyscy dostają wytyczne i wiedzą jak pracować z psem po trafnej diagnozie :)
Dziękujemy
Karolina Ziółkowska, Fundacja Złap Dom
Profesjonalnie, sympatycznie, rzeczowo.
p. Agnieszka ma świetne podejście i zrozumienie psiaków. Mięliśmy problem z młodym, który ciągnął mocno na spacerach i znaleźliśmy sposób, jak ładnie nauczyć go chodzenia na smyczy. Znalazło się tez parę myków na drugiego psa z lekkim ADHD.
Jeśli ktoś szuka behawiorysty to polecam - jest to "normalna" osoba, która ma powołanie i wiedze, by dobrze poprowadzić zwierzaka, ale tez i właściciela.
Wika Jaroma